Благодійність: з турботою про Федорівську школу...

9 Листопада 2021 10:24  0  1113

СпортБлагодійність: з турботою про Федорівську школу...

Діти – це наша надія, гордість й опора. Святий обов'язок школи, влади та громадськості - заохочувати, розвивати, підтримувати сучасну молодь. І тільки тоді ми матимемо гідну зміну – вільну, сильну і гарну

 

Тільки тоді наші діти будуть зростати на благо України, будуть здоровими, щасливими та впевненими у собі.


Це добре розуміють наші постійні спонсори – генеральний директор Агрофірми «Батьківщина» Трубілов Олег Віталійович та виконавчий директор Агрофірми «Батьківщина» відділення №5, директор Агрофірми «Агродар» Містюк Вадим Віталійович.

 

Їх підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості шкільного виховання. Вони завжди надають допомогу тим, хто її потребує, і нічого за це не просять натомість.


А зроблено, дійсно, чимало. Не один рік поспіль вони допомагають вирішувати життєво важливі питання для Федорівського закладу освіти. Першовересневі свята ніколи не обходяться без подарунків для молодшої школи, на Новорічні свята усі учні смакують солодкими подарунками від згаданих товариств.

 

На разі розпочато будівництво приміщення для зберігання вугілля, а директори зазначених Агрофірм забезпечують будівельними матеріалами, технікою тощо.


Федорівська школа пишається спортивними досягненнями, але мало хто знає, що кожен виїзд шкільної команди був профінансований нашими благодійниками. Кожна перемога і поразка заохочувалася кубками, грамотами, спортивним інвентарем, солодощами.

 

Днями Олег Віталійович та Вадим Віталійович зробили неабиякий подарунок одягнувши наших спортсменів у сучасні футбольні костюми. До речі, це не перша дарована нам форма, ми маємо новенький комплект для волейболістів.

 

Їхній щирості та турботі немає меж, вони жодного разу не відмовили нам у допомозі.


Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація КУ «Федорівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» висловлюють найтепліші слова подяки Вам, Олеже Віталійовичу та Вадиме Віталійовичу. Приємно, що в наш нелегкий час є такі люди, як Ви, які завжди готові прийти на допомогу іншим і робите це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.


Щиро бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

 

Із повагою, педагогічний, учнівський, батьківський колективи та адміністрація Федорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)