Металург у минулому, співак сьогодні — Арсен Мірзоян вітає пологівців з Днем металурга

20 Липня 2021 10:35  0  2008

Події містаМеталург у минулому, співак сьогодні — Арсен Мірзоян вітає пологівців з Днем металурга

Арсен Мірзоян сьогодні є відомим українським співаком, автором усіх своїх пісень та заслуженим артистом України з 2020 року. Співак народився і зростав у Запоріжжі, закінчив Запорізьку державну інженерну академію на спеціальності інженер кольорової металургії.

 

12 років співак пропрацював у механічному цеху комбінату Запоріжсталь майстром дільниці, що є досить великим стажем роботи. Тому навіть сьогодні є причетним до важливого свята для Запоріжжя і України в цілому — Дня металурга.

 

Наша редакція зв’язалася зі співаком і поспілкувалася з ним про металургійну діяльність. За словами Арсена Мірзояна, минулі металургійні будні він згадує досить часто: «Такі невигадані історії, такі персонажі — просто скарб для режисерів, письменників. Безцінний досвід взаємодії і роботи в не простому, але в дружньому колективі».

 

Чи святкуєте або приймаєте привітання із цим святом?
— З роками стає все спокійніше. Старі друзі, звісно вітають, вітаю і я. Але вже не так яскраво, як колись. Святкові концерти це, в першу чергу, робота.


Що вам найбільше подобалося у колишній діяльності?
— Колектив. Його настільки достатньо! Спорт, художня самодіяльність, КВН, відпочинок. Ми не відпочивали один від одного зовсім.

 

Металургійна промисловість — це важлива галузь для всієї України. Запоріжжя та область є справжнім осередком металургів. Працівники металурги це сильні, працьовиті люди, які точно відрізняються від працівників інших галузей. Наприклад, ось так описує металурга Арсен Мірзоян: “Усміхнений, трохи неголений, з міцними руками. Костюм двійка і білосніжна сорочка”.

 

Також Арсен Мірзоян щиро вітає всім колишніх колег металургів із професійним святом:


“Міцного сталевого здоров‘я, гарячого як мартен серця, добробуту в родинах і мирного неба!”.


Ми також приєднуємося до вітань співака і зичимо натхнення, сил та, звісно, здоров'я на такій важкій, але важливій праці!

 


Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

27
Супер
12
Сміх
16
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)