Зміни, які чекають на українців у серпні

31 Липня в 06:50  0  953

На Вкраїні та у світіЗміни, які чекають на українців у серпні

1 серпня абітурієнти дізнаються, куди пройшли на бюджет


1 серпня абітурієнти дізнаються, куди пройшли на "бюджет". Міносвіти оприлюднить списки вступників, рекомендованих до зарахування на бюджетні місця.

 

З 1 серпня в Україні введуть електронний кабінет для автоперевізників. У ньому будуть записані всі дані про перевізника, його ліцензії, маршрути, штрафні бали тощо.

 

З 1 серпня банки будуть платити НБУ за отримання розмінних монет номіналом 10 і 50 коп. До цього підкріплення кас банків монетами було безкоштовним.

 

З 1 серпня відключають аналогове телебачення. Щоб після відключення не залишитися з білим шумом на екрані, потрібно буде купити ТВ-тюнер.

 

МОЗ із серпня розширює список препаратів, які входять в програму "Доступні ліки". За нею хворі на діабет, астму та серцево-судинними захворюваннями можуть отримати деякі медикаменти безкоштовно. В оновлений перелік ліків увійде 261 препарат (на 22 більше, ніж у попередньому). У МОЗ також нагадали, що з програмою працюють 7800 аптек, а список медикаментів переглядається двічі на рік - в січні і липні.

 

Ще одна освітня новинка в серпні торкнеться середньої школи. В силу вступить угода з урядом Фінляндії про підтримку реформи української середньої освіти. За документ на початку липня проголосувала Верховна Рада. Підтримка фінського уряду стосуватиметься трьох напрямків: підготовки вчителів початкової школи (1-4 класи), популяризації освіти і поліпшення освітнього середовища.

 

Програма розрахована на чотири роки (до 2021-го), і по ній Фінляндія надасть Україні технічну допомогу в розмірі 6 млн євро. В угоді також вказується, що наша країна під цей проект має виділити компетентних держслужбовців і приміщення в будівлі Міністерства освіти.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)