Яйця, гречка, рис та манка, - що з цінами на Пологівщині

19 Травня 2021 11:04  0  1415

Події містаЯйця, гречка, рис та  манка, - що з цінами на Пологівщині

Вартість круп в магазинах України значно змінилися, деякі стали набагато дорожче. Є й такі, які подешевшали. У Державній службі статистики оприлюднили звіт за останній рік.

 

За даними Держстату, за останні 12 місяців в Україні найбільше підвищилися ціни на ячну і манну крупу. Ці два види каш подорожчали більш ніж на третину.

 

Найпопулярніші в Україні крупи гречка і рис додали в ціні 14 відсотків. Наприклад, середній цінник на гречку на сьогоднішній день становить 40,06 грн за один кілограм крупи.

 

Але не все так погано, в Держстатистики назвали крупу, яка подешевшала, причому істотно. Йдеться про просо, даний продукт коштує сьогодні на 16 відсотків менше, ніж у квітні 2020 року.

 

Чи змінилася цінова політика на дані продукти у Пологах?


Ціни на крупи залишаються помірними у пологівських магазинах:

Рис вартує від 21 гривні до 26 за 800 грамів.

Гречка коливається в ціні від 34 до 40 гривень за кіло.

Манна крупа - 10 гривень.

 

Економісти прогнозували, що після травневих свят ціни на яйця знизяться. Так і сталося. Вартість яєць по регіонах сильно відрізняється. Станом на 16 травня, середня ціна виробників яєць становила 22,8 грн (з ПДВ) за 10 штук. Це на 39% більше, ніж у 2020 році, але на 9% менше, ніж минулого тижня. Така тенденція продовжиться, і яйця не будуть коштувати 40 грн за десяток.

 

Яйця на Пологівщині також дещо здешевшали, можна придбати й за 24 гривні за десяток, але звичайно є й дорожчі. За домашні  доведеться віддати 35 грн за 10 штук.

 

Помідори можна придбати за 30 гривень за кіло.

Огірки навіть по 15 - 20 гривень.

Редиска також впала в ціні до 15 грн за кіло.

Пекінка продається по 9 гривень.

 

Що стосується інших продуктів, то за даними економічних аналітиків, в Україні незабаром подорожчає чорний чай, оскільки економічна ситуація в Індії викликає серйозні побоювання. На тлі надзвичайної ситуації через високу смертність від коронавірусу основний постачальник чорного чаю зазнає серйозних збитків і збої у виробництві сировини.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
12
Сміх
14
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)