Чи будуть у школах уроки сексуального виховання – коментар міністра освіти

4 Серпня 2021 10:00  0  557

ОсвітаЧи будуть у школах уроки сексуального виховання – коментар міністра освіти

Ставку роблять на інтегровані освітні програми, каже Шкарлет


У рамках загальноосвітньої шкільної програми є предмети, які передбачають сексуальне виховання дітей. Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, пише «Слово і діло».

 

«Дитина в будь-якому випадку має бути гармонійно розвинена. Колись в Радянському Союзі це була заборонена тема, незручна. Але брак інформації негативно відбивається потім на суспільстві. Це звичайна у всьому світі тема, яку ніхто не порушує так гостро. Вона імплементована в нормальне життя специфічними уроками. У нас, наприклад, є уроки «Я, моє здоров'я, моє життя», «Захисти себе від ВІЛ»... Це – теж сексуальне виховання, це певна культура взаємин між чоловіком і жінкою, це життєві нормальні природні речі, які імплементовані в певні базові програми освітні, і нічого страшного тут немає», – сказав міністр.

 

Він також зазначив, що вводити якісь окремі дисципліни не дозволяють часові обмеження.

 

«У нас є ще хімія, біологія, фізика, математика, фізичне виховання, праця, образотворче мистецтво, спів ... 30 годин в середньому на всі дисципліни, за кожну годину вчителі «б'ються» – багато всього не охопиш. Тому є інтегровані освітні програми, інтегровані курси, які в рамках, наприклад, біології, основ здоров'я формують специфічні теми...», – пояснив Шкарлет.

 

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки презентувало модельну програму з фізичної культури для учнів 5-6 класів, яку цьогоріч розпочнуть пілотувати у п'ятих експериментальних класах Нової української школи.

 

Основне завдання модельної програми – здійснювати не спортивну підготовку учнів, а розвивати їхні фізичні якості. 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)