Жителям Пологівського району запропонували опанувати нові професії та гарантовано отримати стабільну роботу

11 Жовтня 2021 08:34  0  857

На районіЖителям Пологівського району запропонували опанувати нові професії та гарантовано отримати стабільну роботу

Ярмарки вакансій відбулися в двох містах: у Гуляйполі та Токмаку у районних центрах зайнятості відбулися ярмарки вакансій. На них запросили безробітних, які шукають роботу за технічними спеціальностями.

 

Представники Центру кар’єри Метінвест розповіли про вакансії, які є на підприємствах Групи Метінвест — ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод», ПрАТ «Запоріжвогнетрив». Перш за все, це робочі професії.

 

Як розповів директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко, рівень заробітної плати на запропоновані вакансії — від 13 до 25 тис. грн. Великим бонусом є і те, що на всі вакансії можливе навчання, яке проводиться безпосередньо на підприємствах.

 

 

Підприємства пропонують повну зайнятість, офіційне працевлаштування та стабільну заробітну плату, вахтовий метод роботи, безкоштовний гуртожиток, компенсацію витрат на проїзд на роботу і назад, соціальний пакет, перспективу професійного та кар’єрного росту.

 

Як раніше писала “Индустриалка”, Центр кар’єри Метінвест та міський центр зайнятості розробили спеціальну навчальну програму за професією “верстатник широкого профілю”. Наразі триває набір на навчання, яке триватиме протягом трьох місяців. Кілька запоріжців почали навчання, але набір на безкоштовні курси верстатників ще триває.

 

Якщо ви бажаєте отримати цю професію, звертайтеся до Центру кар’єри Метінвест за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000.

 

Нагадаємо, що на сьогоднішній день Центр кар’єри Метінвест щомісяця допомагає влаштуватися на роботу запоріжцям.

 

Серед найбільш затребуваних професій: токар, фрезерувальник, апаратник, вогнетривник, оператор ЧПУ, слюсар-ремонтник, машиніст крану.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)