Знову дистанційка? У МОН назвали умову для повернення дітей в школи

13 Серпня 2021 08:57  0  1585

ОсвітаЗнову дистанційка? У МОН назвали умову для повернення дітей в школи

В Україні школярі та студенти знову навчатимуться онлайн, якщо буде менше 80% вакцинованих педагогічного або науково-педагогічного колективу. Все інше залежить від ситуації в регіоні і дотримання карантинних заходів. Про це розповів міністр освіти Сергій Шкарлет.

 

Міністр пояснив, що є педрада учбових закладів, який рахує вакцинованих педагогів. І є постанова, в якому зазначено, в якому випадку учні зможуть здобувати освіту дистанційно.

 

За словами міністра, в Україні на даний момент вакцинацію пройшли 35-37% працівників зі сфери освіти.

 

"Безумовно, є Київська область - це 90% провакцинованих. Житомирська, наприклад, - приблизно 60%. У Волинській - менше 10%. Ми виступаємо активно відносно користі вакцинації і переваг вакцинації", - сказав Шкарлет.

 

При цьому глава МОН підкреслив, що ніякого примусової вакцинації не буде, як і втрати роботи в разі відмови від щеплення.

 

"Університети - простіше. Студенти - це повнолітні люди. Тому вакцинація студентів і викладачів університетів набагато краще просувається", - додав міністр.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
10
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)