Яку воду п'ють пологівці? Есть фото

9 Вересня 2020 11:13  0  1336

АсортіЯку воду п'ють пологівці?

 uu

Ольга, підприємець


П’ю очищену “Моршинську воду”. Купую зазвичай великі баклажки про запас. Це вигідно та корисно для здоров'я. З 2015 року ввела у свій раціон очищену воду, поштовхом до цього стали проблеми зі здоров'ям. Багато людей п'ють перекип'ячену воду. Я переконана, що це шкідливо, оскільки під час термічної обробки вода втрачає всі корисні властивості, а ще додамо накип з чайника. Тому раджу всім вживати очищену воду.

 

dd 

Микола, пенсіонер


Вживаю домашню воду. Був період в житті, коли лікарі рекомендували вживати очищену “Моршинську”. Декілька років поспіль пив бутильовану воду, але жодного позитивного результату не помітив. Тому перейшов на кип'ячену, відстоюю її та п'ю. Я задоволений, почуваю себе прекрасно й гроші цілі.

 

vv

Людмила, пенсіонерка


В основному вживаємо куплену, очищену воду. Буває, що немає часу виїхати та придбати очищену, тоді п'ємо звичайну проточну. Але намагаємося якнайшвидше купити воду, до якої вже звикли.

 

ss

Олександр, працівник ДЕПО


Влітку в основному вживаю квас або газовану воду, бо вони швидко втамовують спрагу. Завжди п'ю воду з-під крана. Для мене це звично, та і не треба за собою носити важкі баклажки. Вживанням звичайної проточної води задоволений. Ніколи не планував переходити на очищену.

 

gg

Ірина, підприємець
Люблю звичайну воду з-під крана. Вона мені подобається, досить смачна та корисна. Після вживання цієї води почуваю себе гарно. Міняти свій вибір не збираюся.

 

,,

Неля, в декретній відпустці


Вже понад десять років вживаємо привізну басанську воду. Подобається її смак. Ми її п'ємо, миємо посуд, а коли помиєш нею волосся, воно стає шовковистим. Раз на місяць їздимо та набираємо із запасом. Вважаю, що проточна вода дуже низької якості. Навіть коли наливаєш її в миску, одразу помічаєш ржавий осад. Залізнична вода взагалі технічна. Тому впевнено рекомендую пологівцям басанську воду.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
4
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)