Волелюбні, гостинні, але не можуть об'єднуватися надовго: якими вважають себе українці

6 Серпня 2021 07:51  0  427

АсортіВолелюбні, гостинні, але не можуть об'єднуватися надовго: якими вважають себе українці

Бути олігархом або прокурором – українська мрія


Українці вважають себе волелюбними, гостинними, хазяйновитими, хитрими в життєвих питаннях, патріотичними і працьовитими, але не можуть об'єднуватися надовго, свідчить дослідження Українського інституту майбутнього «Хто ми? Портрет українців очима українців». Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

Що стосується кредо українців, то респонденти виділили: «Слава Україні!», «Героям слава!», «Слава нації, смерть ворогам», «Україна понад усе», «Воля, свобода понад усе», і водночас «Все дістало», «Чекаємо змін», «Вижити» і «Моя хата скраю».

 

Символами України визначено: прапор, гімн, герб, мову, українські пісні й українську музику, національну кухню і національний одяг – вишивка, природа.

 

Серед цінностей українців респонденти виділили:

вільне вираження думки;
можливість критикувати владу;
індивідуалізм на противагу колективізму;
національна приналежність;
прихильність до європейських цінностей.


Також українцям, згідно з дослідженням, властиві відсутність стабільності й прогнозованості.


Як українська мрія виділені: успішні люди – олігархи, чиновники і прокурори; життя в успішній країні без корупції; мирна країна. На індивідуальному рівні мрія українців: життя з гідною зарплатою і життя в прогнозованій стабільній країні – впевненість у завтрашньому дні.

 

Фокус-групове дослідження проведено Українським інститутом майбутнього спільно з соціологічною компанією New Image Marketing Group у період із 10 до 15 червня 2021 року на всій території України.

Обсяг вибірки становив 12 фокус-групових досліджень (1 фокус-групове дослідження = 8 учасників).

 

Цільова аудиторія: чоловіки і жінки віком 18 років і старші; три вікові категорії: 18-30 років, 31-54 роки, 55 років і старші; представники різних типів населених пунктів: обласні центри, інші міста (не облцентри) і села; представники різних сфер діяльності, рівня доходу, рівня освіти. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)