У Міносвіти розповіли, яким буде навчання з вересня

12 Травня 2021 08:38  0  2133

ОсвітаУ Міносвіти розповіли, яким буде навчання з вересня

Міністерство освіти і науки України прагне якнайшвидше повернути всіх учнів та студентів до школи, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

 

Ймовірно, з періодичною “дистанційкою” доведеться миритися ще, як мінімум, до кінця цього навчального року. Чи повернуться учні за парти з вересня на постійній основі, ніхто не береться стверджувати напевно.


У МОН зазначили, що формат, у якому буде проходити новий навчальний рік, залежатиме від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів. Але вони прагнуть повернути всіх до звичного режиму навчання вже з осені.


Освітній омбудсмен Сергій Горбачов зазначив, що освіта, до якої усі звикли, у березні 2020 року пішла в минуле та вже не повернеться.


“Пандемія і карантин підштовхнули систему освіти до швидкого розвитку. Частина опанованих цифрових інструментів в арсеналі українських педагогів, ймовірно, залишиться і після перемоги над вірусом. Школи та викладачі, які “розсмакували” плюси онлайн-платформ, навряд чи захочуть повністю розпрощатися з ними після пандемії”, – підкреслив Сергій Горбачов.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
3
Сміх
11
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)