"Укрзалізниця" відсторонила керівників регіональної філії через аварію "Інтерсіті"

2 Квітня 2021 15:25  0  762

У регіоні"Укрзалізниця" відсторонила керівників регіональної філії через аварію "Інтерсіті"

Комісія виявила порушення на ділянці...

 

У п'ятницю, 2 квітня, "Укрзалізниця" відсторонила від виконання посадових обов’язків декого з керівників "Придніпровської залізниці". У компанії вважають, що їх службова недбалість призвела до сходження з рейок шести вагонів "Інтерсіті" Київ-Запоріжжя.

 

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

 

В "Придніпровській залізниці", на чиїй ділянці сталася аварія, нам повідомили, що розслідуванням займається комісія з центрального апарату УЗ.

 

Крім того, в УЗ повідомили, що вже визначили перелік винних. Відсторонили заступника директора, першого заступника начальника, головного інженера служби колії та інших керівників регіональної філії "Придніпровська залізниця".

 

"Ми їх звільнимо і притягнемо до відповідальності, коло відповідальних осіб може бути розширене", – заявив в.о. правління "Укрзалізниці" Іван Юрик.

 

Попередні висновки службового розслідування причин аварії – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії.

 

"Встановлюємо жорсткий контроль за станом залізничних колій. Безпека наших пасажирів і співробітників на першому місці. Ми не будемо терпіти службову недбалість та бездіяльність.Також за зазначеним фактом Національна поліція відкрила кримінальне провадження", – зазначив Юрик.

 

Комісія Укрзалізниці, яка проводить службове розслідування, виявила порушення під час ведення журналів обліку та технологічні порушення під час виконання колійних робіт на цій ділянці.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
7
Сміх
15
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)