Як літо з такою погодою вплине на врожайність у Запорізькій області

1 Липня 2021 08:25  0  812

У регіоніЯк літо з такою погодою вплине на врожайність у Запорізькій області

Тривалі грози, дощі та шквальний вітер можуть суттєво вплинути на якість цьогорічного врожаю. На запорізьких полях вже страждає пшениця, горох, сонях та кукурудза.

 

Пан Віктор — аграрій з двадцятирічним стажем. У його родини близько тисячі гектарів землі. Тут вирощують, пшеницю, зернобобові, сонях та кукурудзу. Каже, що цьогорічні тривали дощі та грози неабияк впливають на стан культур на полях. Нині вже затягують жнива, а невдовзі можуть не дорахуватися й врожаю. Зменшення врожаю в середньому на 20-30 відсотків вплине і на вартість готової продукції. Однак, за словами пана Віктора, щодо цін поки робити прогнози зарано.

 

Не роблять прогнозів і спеціалісти агропромислового департаменту облдержадміністрації. Кажуть, що цьогорічні погодні умови найгірші за останні щонайменше 17 років. Однак, протягом найближчих двох тижнів мають надію зібрати 960 тисяч ранніх зернових культур, а це не менше, ніж минулого року.


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)