Які зміни чекають на українців у листопаді 2020?

4 Листопада 2020 09:02  0  1126

АктуальноЯкі зміни чекають на українців у листопаді 2020?

Другий тур виборів, червона зона у Пологівському районі, зростання цін на газ та тепло. Це і не тільки чекає на українців у останньому місяці осені.

 

Пологівський район у червоній зоні


З 2 листопада для Пологівського району почнуть діяти розширені карантинні заходи. Ми повернемося до обмежень, які діяли для всієї України ще навесні, коли карантин щойно ввели. Обмеження передбачені п. 15 постанови КМУ № 641.

 

Другий тур виборів


6 листопада - останній термін підведення підсумків голосування 25 жовтня. А вже 15 листопада попередньо відбудеться другий тур виборів. Якщо ж результати будуть оскаржувати, то виборчий прцес затягнеться до грудня.

 

Зростання цін на газ та тепло


Зміни на ціни за газ і тепло, за оголошенням Нафтогазу, спровоковані збільшенням оптової ціни на паливо. Так, вже у листопаді ціна за 1 куб газу буде коштувати 6,33 гривні у тарифі “Місячний”. Хто підключить тариф “Річний” цього місяця, сплачуватиме 45 гривень без сплати за розподіл. Автоматично зі сплатою за газ зросте ціна і на тепло: вартість його на 80% складає ціну за газ.

 

Нові стандарти дорожнього руху


Раніше ми писали про те, що Укравтодор ухвалив нові стандарти про заходи безпеки дорожнього руху. У листопаді, окрім “лежачих поліцейських”, гальмувати автомобілі будуть і розділювальні смуги, острівці безпеки, чокери.

 

Сплачувати податки стане простіше


Вже з листопада податкова служба вводить в роботу новий додаток для сплати податків. Сервіс має назву InfoTax. Але спочатку податківці будуть отримувати важливу інформацію у месенджерах. У подальшому розвитку сервіса передбачається інтегрування із додатком Дія.

 

Підтримка онкохворих #ВАРТОЖИТИ


Кол-центр підтримки людей з онкологічними захворюваннями та їх близьких розпочинає роботу у листопаді. Спочатку пройде запуск безкоштовного таксі для онкохворих (через Ковід-19). Після повноцінного запуску і самі хворі, і їх рідні зможуть телефонувати в спеціалізований центр і отримувати допомогу.

 

Оформлення електронної візи також зазнає змін


З 1 листопада діятимуть нові правила для оформлення електронної візи:
наявність разової та дворазової візи;
збільшення списку мов, на яку перекладають анкету.
Скорочено час на розгляд: 1 день у терміновому порядку і 3 дні в звичайному.
Зміни у ціні: раніше е-Віза коштувала 85 доларів. Тепер разова — 20 доларів, дворазова 30 доларів, а термінова — вдвічі більший консульський збір.

 

На Донбасі відкриють КПП


Відкриття КПП “Золоте” і “Щастя” заплановано на 10 листопада. Це покращить можливість пенсіонерам отримувати пенсії і дозволить рухатися вантажним автомобілям.

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
21
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)