Які заклади для вступу обрали пологівські випускники 2020?

11 Вересня 2020 08:47  0  1687

ОсобистістьЯкі заклади для вступу обрали пологівські випускники 2020?

Кожного року Зовнішнє незалежне оцінювання стає справжнім випробуванням для випускників шкіл.

 

Це пояснюється тим, що для майбутніх абітурієнтів саме ЗНО стає першим серйозним трампліном у майбутнє, вже доросле життя.

 

Тому не дивно, що нервове напруження цього моменту здатні полегшити лише конкретні відповіді на подібні запитання: "Як зареєструватись?", "Які предмети обов'язкові?", "Де і як скоро переглянути результати?". 

 

І якщо для цьогорічних випускників ЗНО вже позаду, і в цьому питанні можна з полегшенням видихнути.  

 

Попереду тепер чекає цікаве студентське життя, сповнене незабутніх емоцій та пізнання самостійного життя.

 

Отже, куди та за якими критеріями обирали місце для вступу пологівські випускники?

 

 

  uu

Євгенія Катиш, 17 років


Євгенія закінчила Пологівську СРШ I-III ступенів №2.


- Після закінчення школи я прийняла рішення вступати до Запорізького Національного університету на юридичний факультет, спеціальність - право.
На першому курсі навчання починається з першого жовтня. Тому з нетерпінням чекаю цього дня. Дуже цікаво, як все буде.
Обрала цей університет, бо він недалеко від мого рідного містечка і в цьому закладі можна отримати гідну освіту. А ще в університеті навчаються багато моїх друзів. Найголовніше - мені дуже подобається обрана професія і я хочу опанувати її досконало. Я цілеспрямована людина, думаю, мені легко буде адаптуватися до нового етапу в моєму житті.

 

Чого очікуєш від навчання?


Від навчання очікую нових знань та розвитку своїх професійних здібностей у майбутньому. Волію надалі вдосконалюватися саме в цій сфері діяльності. А ще очікую цікавого студентського життя, професійного зростання, позитивних вражень та емоцій.

 

Ким бачиш себе у майбутньому?


В майбутньому бачу себе успішним прокурором. Готова працювати над собою та вдосконалюватися.

 

Що побажаєш наступному поколінню випускників?


Наступному поколінню випускників хочу побажати успішно скласти всі іспити і вступити в омріяний вищий навчальний заклад. Нехай в житті все складеться гармонійно.

 

 ll

Ксенія Сторчак, 17 років


Ксенія закінчила Пологівську СРШ І-ІІІ ступенів №2. Цього року вступила на бюджетну форму навчання до Київського національного лінгвістичного університету на спеціальність середня освіта, англійська та німецька мови.

 

- Ще не знаю, як буде проходити навчання, бо заняття почнуться з 21 вересня. Але коли приїхали подавати оригінали документів, все, що побачила навколо, мені дуже сподобалося: і будівля, і інтер’єр, і нові аудиторії, і привітні викладачі.

 

Чи були якісь труднощі?


Найскладнішим було скласти ЗНО і дочекатися результатів. Мені здається, що процедура вступу досконала і доступна. Можна обрати одразу декілька університетів та розставити їх за пріоритетністю. Дуже хвилювалася, коли подала електронні заяви. Зараз все прозоро, можеш бачити списки тих, хто вступає, а тоді програма сама обчислює, хто буде навчатися на бюджеті, а хто - на контракті.

 

За якими критеріями обирала місце для навчання?


Мріяла вступити до Києва. Багато випускників думають, що це нереально, але все можливо, якщо працювати над собою та йти до мети. Перш за все, я шукала навчальний заклад, у якому зможу опанувати обрану спеціальність, переглядала відгуки та звертала увагу на навчально-матеріальну базу. Також важливим моментом для мене було розташування гуртожитку, щоб було зручно добиратися.

 

Які передчуття?


Я в передчутті чогось нового та цікавого. Поки ще не знаю, ким точно працюватиму: вчителем у школі, викладачем у мовному центрі чи університеті.

 

Всім випускникам хочу побажати сили, витримки, залізних нервів. Впевнено йдіть до своєї мети. ЗНО не таке вже й страшне, якщо до нього готуватися. Бажаю, щоб кожен вступив до університету своєї мрії та не пошкодував про зроблений вибір.

 

nn

Анна Терентьєва, 17 років


Випускниця Пологівської гімназії "Основа".


- Для здобуття вищої освіти обрала Харківський юридичний університет ім.Ярослава Мудрого, факультет прокуратури та кримінальної юстиції.
Навчання починається з 21 вересня.

Мені дуже подобається Харків, тому про інші міста України навіть не думала. Коли вперше побачила університет, відразу в нього закохалась (кохання з першого погляду все-таки існує), - захоплено розповідає Анна.


У соціальних мережах познайомилась з майбутніми однокурсниками.
Спілкуємося кожного дня та з нетерпінням чекаємо початку навчального року.
В рідній гімназії у мене були чудові педагоги, тому я з великим задоволенням ходила до школи. Сподіваюсь, що у ВУЗі буде так само.

 

Чого чекаєш від навчання?


Від навчання очікую цікавого студентського життя, професійного зростання, позитивних вражень та емоцій. Готова пізнавати світ юриспруденції, вдосконалюватися та працювати над собою.

 

Ким мрієш стати?


В майбутньому планую стати генеральним прокурором України. Розумію, що це не так легко, але труднощів не боюсь. Ціную в собі цілеспрямованість та наполегливість. Вважаю, що саме ці якості допоможуть мені у житті.


Наступному поколінню випускників бажаю натхнення, сил та міцного здоров'я. Пам'ятайте, ваше майбутнє у ваших руках.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
6
Сміх
3
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)