Опитування: Які проблеми на Пологівщині вас турбують найбільше? Есть фото

2 Вересня 2021 08:53  0  800

Маю думкуОпитування: Які проблеми на Пологівщині вас турбують найбільше?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району.
Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Які проблеми на Пологівщині вас турбують найбільше?

 

oly 

Світлана, безробітна
На селі Пологах дуже багато ділянок з бур'янами та амброзією, комунальні служби зовсім забули про наш край, все поросло шкідливими рослинами. Алергікам тяжко живеться. А ще коли горить сміттєзвалище, дихати нестерпно, починають хворіти діти. Влада на прохання жителів вирішити ці питання не реагує, доводиться звертатися до місцевих ЗМІ аби хоча б якось посприяти вирішенню проблем.

 

oly

Ганна, пенсіонерка
Не влаштовують тарифи на послуги водопостачання, яким чином людям оплачувати рахунки, нікого не хвилює. Велике бажання, щоб влада зайнялася благоустроєм нашого міста, оскільки вкрай мало красивих місць. Необхідно обслуговувати не лише центр Поліг, а й інші вулиці. Все заростає травою, мало доглянутих парків, все на примітивному рівні.

 

oly 

Сергій, слюсар з ремонту рухомого складу
Тарифи на комунальні послуги та ціни на продукти харчування на Пологівщині надвисокі в порівнянні з іншими містами. Паркування транспорту - проблема не одного року: водії паркуються на пішохідних переходах, тротуарах, впритул до магазинів, не зайти - не вийти. Не вистачає патрульних, які контролювали б це питання. В посадках біля ОЕЗу на ПЛМСі щовечора наркомани варять ширку, відпочити на природі з родиною неможливо. Сміття скрізь в місті.

 

oly 

Тетяна, слюсар з ремонту рухомого складу
Черги в лікарні нереальні, при неймовірній спеці жодного кондиціонера, людям стає зле. Менталітет деяких пологівських чоловіків бажає кращого: оскільки реєстратура тепер на 3-му поверсі поруч з кабінетами гінекологів, до яких в черзі стоять вагітні жінки, зауважу, що стоять, оскільки чоловіки сидять на стільцях та не поступаються місцем вагітним. Не влаштовують тарифи на комунальні послуги, але влада на це не реагує.

 

oly
Наталія, безробітна
Не влаштовує обслуговування в Пологівській ЦПМСД, великі черги, мало медиків вузького направлення. Прикладом, необхідно потрапити до уролога, він в Пологівській лікарні відсутній, тому необхідно їхати або до Запоріжжя, або до Токмака.

 

oly

Анастасія, в пошуках роботи
На сьогодні, відповідно до закону України, працівники державних установ повинні скласти іспити на володіння українською мовою, таке собі ЗНО - 23 питання. Зараз влаштовуюся на роботу до відділення ДСНС, дуже складно пройти медичну комісію, бо черги скрізь великі, та скласти іспити на знання української, оскільки знання зі шкільної програми дещо забулися.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)