Опитування: Які плани маєте на літній сезон? Есть фото

27 Травня 2021 10:09  0  1076

Маю думкуОпитування: Які плани маєте на літній сезон?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня: Які плани маєте на літній сезон?

 

oly 

Яна, майстер виробничого навчання ОКН
З 1 липня йду у довгоочікувану відпустку. Де будемо відпочивати, ще не вирішили, головне, що є позитивні плани поїздки родиною на море. А от куди вирушити, в Бердянськ, Херсон чи Генічеськ, ще думаємо.

 

oly 

Юрій, залізничник
Поки чекаю на заплановану відпустку. Найголовніше завдання цього літнього сезону - це будівництво та капітальний ремонт власного помешкання. Маю в планах відвідати донечку, яка проживає в Маріуполі.

 

oly

Яна, учениця Колегіуму №1
В планах підготовка до вступу в Запорізький коледж ЗНТУ. Оскільки місць для молодіжного відпочинку в нашому місті, на жаль, немає, буду завзято готуватися до іспитів.

 

oly 

Марина, учениця Колегіуму до №1
Планую вступати до авіаційного коледжу ім.Івченка. Наразі проходжу підготовчі курси, які триватимуть до середини літа. Потім будуть вступні екзамени. Тож відпочивати немає часу.

 

oly

Тетяна, працівниця колгоспного ринку
Планів на відпочинок цьогоріч немає. Все літо буду працювати на благо своєї родини.

 

oly 

Любов, пенсіонерка
Буду вдячна дітям, якщо вони подарують мені відпочинок на морі. Адже самостійно на мою маленьку пенсію планувати такі поїздки неможливо. Загалом літо проведу як зазвичай: займатимусь побутовими справами в оселі.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)