Зелена чи пропарена: яка гречка корисніша

27 Серпня 2021 08:12  0  662

АсортіЗелена чи пропарена: яка гречка корисніша

Кашу включають в лікувальне харчування


Розповідає відомий український дієтолог Світлана Фус: Думаю, ні для кого не секрет, що гречка один з основних інгредієнтів як лікувального, так і просто корисного харчування. Це один з небагатьох продуктів, які, як картопля або хліб, не приїдаються. Тому вона частий гість на нашому столі в будь-яку пору року.

 

Дійсно, гречана каша корисна. Вона містить білки: 3,6 г на 100 г приготовленої каші, в тому числі незамінні амінокислоти триптофан, лізин і метіонін, клітковину, вітаміни групи В, вітамін РР і Е, залізо, магній, мідь, фосфор та інші макро- і мікроелементи.

 

Енергетична цінність гречки становить 343 ккал на 100 г сирої і 99 ккал на 100 г вареної. Це середній показник калорійності серед усіх каш.

 

У гречаній крупі міститься D-хіро-інозитол, який класифікують як вітамін В8. Завдяки цій речовині підвищується чутливість тканин організму до інсуліну, краще йде засвоєння цукрів та знижується рівень глюкози в крові. Також він важливий для нормального функціонування яєчників. Інозитол міститься і в інших продуктах - злакових, бобових, картоплі, капустах.

 

Більш корисною вважається зелена гречка, яка не зазнала термічної обробки і, відповідно, не втратила своєї здатності до проростання. Ми частіше використовуємо гречану крупу, яка пройшла термічну обробку, пропарену і просушену. Вона відрізняється від непропареної коричневим кольором, приємним ароматом і меншою тривалістю приготування. Тому пам'ятайте, що смажити таку гречку повторно не треба. Це знижує харчову цінність продукту.

 

Гречану кашу корисно доповнювати і збагачувати тваринним білком

Незважаючи на всі свої переваги, будь-яка гречана крупа не містить всіх незамінних амінокислот в достатній кількості. Та й засвоюються організмом рослинні білки гірше ніж білки м'яса, риби, птиці, яєць, молока, що здатні засвоїтися на 95−96%. Тому гречану кашу корисно доповнювати і збагачувати тваринним білком. Комбінація тваринного і рослинного білка сприятлива для організму людини. Корисні гречана каша з молоком, гречка з м'ясом і навіть гречка з домашнім сиром. Варіантів багато.

 

Гречку включають в лікувальне харчування. Для цього використовують різну кулінарну обробку: рідкі і протерті каші, щоб забезпечити максимально бережний режим для органів травлення, або розсипчасті каші, щоб викликати активізацію моторної функції кишківника.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)