Яка доля недобудови по Грибоєдова

29 Січня 2021 14:34  0  2373

Події містаЯка доля недобудови по Грибоєдова

В нашому місті по вулиці Грибоєдова (ред. - на м-ні ОЕЗ) стоїть недобудова, власник якої до недавно був невідомий


В кінці квітня 2020 року вона перейшла у власність громади. Недобудова була обстежена експертами. Спеціалісти заявили, що можливо добудувати ще три поверхи. В будинку передбачається будівництво від 32 до 36 квартир.


Це дасть можливість молодим сім'ям або учасникам АТО подати заяву на право кредитування житла.


Бюджет громади не спроможний реалізувати такий проект з нуля, приблизна ціна питання 40 - 50 млн грн., - зазначали у мерії.


- На сьогодні питання недобудови в активній фазі. Об'єкт недобудови є власністю громади. Якщо депутати підтримають проєкт, то через програму Житло Сервісу виділяться кошти для проєктування недобудови по Грибоєдова. Потім буде оголошено тендер на проведення розробки проєкту. Протягом цього року, займатимемося розробкою проєкту та отримання експертних висновків. Оскільки об'єкт складний, потрапляє до категорії СС3, який передбачає підтвердження експертизи в Києві. Отже, є побоювання довгого процесу в плані саме погодження експертизи. Якщо ми зможемо завершити будівництво протягом 3 - 5 років, це буде невеликою, але перемогою для нашого міста.


Спеціалісти моніторять державні та іпотечні програми. Далі вже з готовим проєктом будемо подавати заяви на міжнародні гранди, - пояснив голова Пологівської ОТГ Юрій Коноваленко.


Очільник зазначив, що на сайті міської ради існує квартирний облік на житло у Пологівській міській раді, пологівці зі вже існуючої черги також будуть мати можливість подати необхідні підтверджувальні документи на отримання житла в цій добудові.


За ринковими цінами оренди та продажу житлових будівель наше місто дійсно вважається одним з перших у рейтингу “високої вартості”. Ціни на нерухомість, на жаль, прирівнюється до рівня обласного Запоріжжя - додав Юрій Коноваленко.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

25
Супер
19
Сміх
12
Жах
27
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)