Яка доля гінекології Пологівської БЛІЛ

9 Червня 2021 08:35  0  2332

Здоров'яЯка доля гінекології Пологівської БЛІЛ

Із закриттям акушерського (пологового) відділення у Пологівській БЛІЛ постало питання подальшої роботи гінекологічного, яке було невід'ємною частиною відділення лікарні.

 

Раніше це відділення не було відокремленим, мало 10 стаціонарних ліжок для хворих з гінекологічними діагнозами.

 

Головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко пояснив, що воно продовжить функціонувати, допоки в лікарні продовжують працювати практикуючі спеціалісти:

- Зараз у відділенні продовжують проводитися діагностичні та лікувальні маніпуляції. Станом на 8 червня тут стаціонарно лікуються чотири пацієнти. У відділенні працюватимуть два лікаря-гінеколога, поєднуючи роботу в поліклініці.

Наразі десять гінекологічних ліжок у лікарні так і залишаються, але вони будуть приєднані до хірургічного відділення. Завідує хірургічним відділенням Володимир Малінкін.

 

Медперсонал продовжить працювати у тому ж складі, що й був у акушерсько-гінекологічному, це 33 медпрацівники. Частина перейде до хірургічного відділення.

 

На четвертому поверсі лікарні буде розташована терапія, переважно це кардіологічні та неврологічні ліжка. На неврологію буде виділено найбільшу кількість ліжок. Тим паче, що скоро маємо запустити в роботу комп'ютерний томограф, коментує головний лікар.

 

Чи відкриють пологове?
Сподівання лікаря на те, що акушерське відділення відновить свою роботу, тануть з кожним днем. На жаль, ніхто так і не відгукнувся на пропозицію посісти посаду завідуючого пологовим, повідомив Роман Васильович.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
112
Жах
38
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)