В Україні зросла середня зарплата: як змінилися виплати та що з ринком праці на Пологівщині

4 Листопада 2021 11:09  0  1165

На Вкраїні та у світіВ Україні зросла середня зарплата: як змінилися виплати та що з ринком праці на Пологівщині

Середня зарплата українців за вересень зросла майже на 250 гривень

 

За даними Держстату, до оподаткування її розмір становив понад 14 тисяч гривень. Найбільше в перший місяць осені отримували працівники у столиці – понад 20 тисяч.


Серед областей тримає лідерство Донецька область. Тут середня зарплата становила понад 15 тисяч гривень. Понад 14 тисяч гривень отримували у вересні працівники у Київській, Миколаївській та Запорізькій областях.

 

Натомість до трійки регіонів із найнижчим рівнем доходу увійшли Чернівецька, Чернігівська та Херсонська області. Там працівники отримують у середньому 11 тисяч гривень.

 

Як повідомлялося, майже половина роботодавців (48,9%) планують підвищити зарплату працівникам 2022 року, водночас 42,9% ще не визначилися. , що 36,5% роботодавців повідомили, що планують збільшувати зарплати до кінця цього року, а 35,3% — залишать їх на поточному рівні. Ще 27,7% роботодавців досі не визначилися, 0,5% роботодавців не зазначили ці дані під час опитування.

 

Ринок праці на Пологівщині

Станом на 1 листопада на обліку в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 452 безробітних, з них 290 осіб отримували допомогу по безробіттю.


З початку року 187 роботодавців Пологівського району надали до центру зайнятості 975 вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію становив 6686,20 грн. Кількість актуальних вакансій станом на 01 листопада 2021 року становила 35 одиниць. Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 13 зареєстрованих безробітних.

 

З початку 2021 року щоденно отримували статус безробітного в середньому 6 громадян. За направленням центру зайнятості щоденно знаходили роботу в середньому 4 безробітних, які перебували на обліку.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
9
Сміх
9
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)