Що найбільше шкодить волоссю влітку

29 Червня 2021 15:10  0  698

АсортіЩо найбільше шкодить волоссю влітку

Улітку за волоссям треба доглядати так, щоб високі температури його не зіпсували. Потрібно для цього дотримуватися певних правил, розповіла трихологиня Лариса Пономаренко в Instagram.

 

За її словами, сіль погано впливають на волосся, тому після купання в морі, його треба помити. Морська вода, що висохла на волоссі, залишає після себе шар солі, яка його сушить. Після миття треба нанести кондиціонер для пом'якшення волосся.

 

Після відвідування басейну теж треба пам'ятати про миття голови. Хлор у складі води в басейні шкодить волоссю, як і сіль.

Волосся також потрібно захищати від сонця.  

 

Йому не має бракувати вітамінів. Сезонні трави й салати - ідеальне джерело мікроелементів: зелені салати, рукола, кінза, петрушка, кріп, салат-айсберг.

 

Гребінець має бути якісним, щоб не нашкодити волоссю. Гребінці виготовляють із різних матеріалів. Наприклад, металеві зараз не використовують, тому що вони висушують волосся, електризують його.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)