Як українців переконуватимуть робити щеплення від коронавірусу

2 Лютого 2021 09:42  0  1034

Здоров'яЯк українців переконуватимуть робити щеплення від коронавірусу

На країну чекає "безпрецедентна кампанія імунопрофілактики". З огляду на високий рівень антивакцинних настроїв в Україні, чиновники та члени уряду готові своїм прикладом спонукати громадян робити щеплення від коронавірусної хвороби.

 

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

"Показово вакцинувати медичних працівників, власним прикладом показувати", – відповів Ляшко на запитання, як планується підвищити суспільну довіру до кампанії вакцинації.

 

Крім того, буде відкрито комунікаційний центр, який поширюватиме комунікаційні меседжі і проєкти комунікаційних кампаній. Ляшко розраховує, що і ЗМІ допоможуть в поширенні цих меседжів.


Водночас, з огляду на кількість смертей серед людей похилого віку, які вже вакцинувалися за кордоном, Віктор Ляшко припустив, що подібні інциденти чекають і Україну.

 

"Будуть несприятливі події після імунізації. До них треба бути готовими. До кожного лікарського засобу в інструкції прописані побічні реакції. Ми будемо роз'яснювати і показувати", – пообіцяв головний санлікар країни, назвавши майбутню вакцинацію населення "безпрецедентною кампанією з імунопрофілактики".

 

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що національний план вакцинації передбачає надання безплатних послуг всім українцям, а першими щеплення отримають вразливі категорії населення.

 


Джерело: segodnya.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
10
Сміх
36
Жах
26
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)