Як пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності у Пологівській СРШ№2

29 Вересня 2020 15:18  0  670

Пригоди тижняЯк пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності у Пологівській СРШ№2

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.

 

Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

 

З нагоди професійного свята Дня рятувальника у  школі пройшов тиждень ОБЖ, в рамках якого були проведені тематичні виховні години та організована зустріч з працівниками Пологівського районного сектору Головного управління ДСНС України в Запорізькій області.

 

Представник пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості й злагоджених дій залежить життя людей.

 

А для учнів початкових класів рятувальники підготували цікаві загадки та казки на пожежну тематику.

 

Діти активно відповідали на запитання, відгадували загадки, а наприкінці заходу подарували малюнки, які малювали власноруч.

 

Під час зустрічі зверталася увага учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповідали як правильно діяти у разі пожежі.

 

У рамках тижня в КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2» ПМР пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

 

Діти цікаво та пізнавально провели тиждень. Учні вдячні за нові знання у сфері безпеки життя.

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)