Як проходитиме пробне ЗНО-2021: реєстрація, участь та результати

28 Грудня 2020 15:26  0  294

ОсвітаЯк проходитиме пробне ЗНО-2021: реєстрація, участь та результати

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня.

 

Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестових зошитів.

 

З огляду на епідеміологічні загрози 2021 року кожний учасник/учасниця зможе вибрати лише 1 предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021-го.

 

Крім участі в пробному ЗНО з одного із навчальних предметів, зареєстровані учасники зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних дисциплін із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

 

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

 

Також підготують відеокоментарі до завдань. Експерти проаналізують завдання і порекомендують, як отримати вищий бал.

 

Вартість пробного ЗНО коливатиметься в межах від 195 до 255 грн. Це пов'язано з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку і доставки матеріалів в певному регіоні, прогнозованою кількістю тестів.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)