Очима пологівців. Ідеї щодо вдосконалення життя в Пологах

22 Червня 2021 11:47  0  1494

Маю думкуОчима пологівців. Ідеї щодо вдосконалення життя в Пологах

Ситуація майже в кожному українському місті сьогодні складна: дороги погані, будівництво хаотичне, розуміння того, що потрібно зробити, а що навпаки, заборонити – немає. Навіть у разі документально прийнятого генерального плану, місто може розвиватися далеко не так, як могло б…

 

Журналісти порталу rayonka.com вирішили запитати у тих, чиє життя минає безпосередньо на просторах Пологівщини, яким же чином можна вдосконалити наше містечко. Ідей у пологівців безліч. 60 відсотків опитаних зазначає, що необхідно робити місто більш демократичним. Місцева влада повинна прислухатися до народу, адже люди мають багато гарних та корисних ідей на благо міста.

 

Тож пропонуємо Вам ознайомитися з найбільш доцільними пропозиціями.

 

Ігор Сокирко, працює залізничником:


Так як містечко у нас невелике, відповідно і інфраструктура така ж. Але як знаємо при бажанні знаходяться і можливості. Вважаю, що вдосконалити Пологівщину можна наступними етапами:

 

1 - зупинити відтік молоді, наприклад розширити наукову базу чинного ліцею, в ідеалі відкрити ще один, організувати програму будівництва житла для молоді низькою поверховості, залучаючи тим самим їх же до будівництва і заробітку, підвищуючи їх рівень зайнятості, ми зменшуємо злочинність;


2 - вирішити проблеми з паркувальними місцями для автомобілів;


3 - організувати програму "Світле місто!". Призначаючи відповідальність за освітлення прилеглих територій магазинів, підприємств і т.д;


4 - створюємо сприятливі умови для інвесторів, підприємців, фрілансерів і т.д. На вигідних умовах видаємо іпотеки, кредити на програми розвитку інфраструктури міста з міського бюджету;


5 - організовуємо програму розвитку комфортної зони відпочинку. Освоюємо величезну територію біля річки Конка. Катамарани, ловля риби, картинг - це все реально для Полог і району;


6 - організовуємо місця для вигулу домашніх вихованців, підтримуємо ініціативу будівництва притулку для тварин, ринку продажу тварин;


Велоспорт, розмітки і доріжки - теми, про розвиток яких говорять, вже багато років, але все стоїть на місці.

 

Євген Ковтун працює вчителем в 4-й та 6-й школах, член Молодіжної ради також має не один пункт щодо розвитку інфраструктури Поліг:


1. "Скринька пропозицій". Прозора скринька (як для голосувань) на металевій опорі з оргскла, яку можна встановити біля міськради. Вона слугувала б для раціоналізаторських пропозицій громадян стосовно різного роду покращень.


2. "Ленінський годинник". Пропоную замінити його на світлодіодний рядок або навіть світлодіодний екран.


3. Світлофори в місті на Тарасівському, Гуляйпільському та інших стратегічних поворотах. + Зебри для пішоходів.


4. Площа між райвідділом, 4-ю школою та редакцією Пологівських вістей. В кінці кінців потрібно її "засвоїти" і побудувати щось значуще. Хоча б якийсь майданчик відпочинку, літній театр зі сценою, або щось інше. Зробити "міні-бублик".


5. "Зона відпочинку Бублик".... Так, дорого, але ж можна і силами небайдужих довести до ладу хоч щось! Як мінімум завезти піску, обкосити та очистити від рогозу, поставити лавочки і так далі.


6. Відкрита зона Wi-Fi з міськради ( це взагалі буде коштувати копійки на новий потужний роутер) та на автовокзалі.


7. Тополі до ладу не довели. Біля 1-ї школи стоять, в районі мерії також. Біля шкіл і дитсадків теж спиляти. Та насадити нових, бажано хвойних ялівців або туй, щоб не прибирати листя.


8. Довести до ладу забутий парк залізничників і забутий літній театр!


9. За законом! Вокзали повинні бути обладнані безкоштовним туалетом. В нас же туалет на автовокзалі платний!


10. Стоянки для велосипедів. Встановити їх по місту побільше.


11. Обладнати місця для паління. Поліції треба активніше нести службу та притягувати до відповідальності тих, хто викидає сміття мимо урни, палить в громадському місці та порушує спокій в нічний час після 22:00.


12. "Молодіжний центр"! Молоді міста потрібне місце, де вони могли б збиратися, обмінюватися думками, цілями, планами, будувати майбутнє країни у своїх голові! Там же проводилися б усілякі навчальні зустрічі, проводилися б семінари, вебінари, наради і багато чого іншого пізнавального, розвиваючого і цікавого.

 

Анастасія Полянська, бібліотекар:
Маємо приміщення бібліотеки, в центрі міста, але біля входу асфальт просів, стіни облущились, електрика досить слабка. Ну тільки кому це потрібно? Багато дорослих жителів взагалі не знають, що у нас є бібліотека, так навіщо вкладати гроші в її ремонт?!
Можна було б зробити там молодіжний центр, сучасний ХАБ, який інтенсивно працює в інших містах з такою ж чисельністю населення як і Пологи. Але на це, ясна річ, як зазвичай, грошей немає. Молодь тусується по барам і біля АТБ… прикро.

 

Хтозна, можливо місцева влада візьме на замітку бажання та бачення народу.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
6
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)