Як проходить навчання дітей у закладах Пологівської громади (ВІДЕО) Есть видео

24 Вересня 2021 08:54  0  967

ОсвітаЯк проходить навчання дітей у закладах Пологівської громади (ВІДЕО)

За парти лише там, де провакциновано 80 % освітян. Такі норми відсьогодні діють в українських школах для старшокласників та учнів середньої ланки. Через це далеко не всі навчальні заклади Запорізького регіону сьогодні запрацювали “на повну”.

 

 

Школа у селі Семенівка – єдина у Пологівській громаді, де почали навчання у звичному режимі усі. За партами – і молодші, і старші класи.

 

У навчальному закладі – 95 учнів, 28 працівників. Ще 8 членів колективу працюють у дитячому садку, що діє при школі. Провакцинувались майже всі. Не тягнули до карантину, а зробили це ще у серпні.

 

Серед викладачів школи не вакциновані лише двоє, садочку – одна людина. Директор закладу зазначає, що нікого не примушували і радіє від того, що їхній невеликий колектив свідомо поставився до питання вакцинації.

 

А у Григорівці процес вакцинації ще триває. Тож поки учні середніх та старших класів – на дистанційці. Наразі у закладі вакциновано 71 % працівників. Більшість тих, хто поки не щепився, стримує стан здоров’я.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
4
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)