Як на Пологівщині проходять весілля в карантин "вихідного дня"

17 Листопада 2020 09:45  0  696

Події містаЯк на Пологівщині проходять весілля в карантин "вихідного дня"

В Україні минулими вихідними ввели карантин вихідного дня. Майже всі ресторани та кафе зачинилися, і банально відсвяткувати святкову подію в кафе поки не вийде, адже працюють тільки об'єкти критичної інфраструктури.

 

А чи доведеться Пологівським закоханим парам скасовувати головну подію свого життя - весілля, яку переважно планують на суботу та неділю?

 

Питання стосовно умов шлюбної реєстрації журналісти порталу rayonka.com скерували до начальника Пологівського відділу ДРАГСу Тетяни Гончар.

 

“ Звичайно, карантин - не перешкода урочистим розписам. Церемонія весілля в карантин “вихідного дня” проходить за чіткими умовами дотримання протиепідемічних заходів. Ми дотримуємося всіх запобіжних дій. Кількість гостей на церемонії обмежена до 10 осіб, включаючи працівників установи. Всі вони зобов'язані бути в масках та рукавичках. Надалі закохані пари, які вирішили створити родину, можуть вільно подавати заяви на одруження, процес реєстрації шлюбів не припиняється”, - зазначає Тетяна Олексіївна.

 

Нагадаємо, що у Пологах заяви на реєстрацію шлюбу приймаються через ВЕБ-портал «Звернення в сфері державної реєстрації актів цивільного права». Спочатку потрібно зареєструватися, отримати вхід до робочого кабінету та індивідуальний пароль і вже потім подавати заяву на шлюб в електронному вигляді. Обов'язково потрібно засвідчити заяву електронним підписом, без нього документ буде вважатися недійсним. Електронний підпис активується через Приват24. Якщо немає можливості зробити електронний підпис, впродовж наступних двох-трьох днів після подання заяви на веб-порталі необхідно особисто з'явитися до РАЦСу.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)