Опитування: Яким чином готуєтеся до навчального року? Есть фото

26 Серпня 2021 09:02  0  941

Маю думкуОпитування: Яким чином готуєтеся до навчального року?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.


Отже, питання тижня: Яким чином готуєтеся до навчального року?

 

oly

Ольга, підприємець
До першого вересня поки не готувалися за відсутності матеріальної бази. Беремо до уваги ймовірність дистанційного формату навчання. Тому на сьогодні готуємо два комп'ютери до навчання. Найголовніші речі - одяг та деяке навчальне приладдя маємо. Тож чекаємо на початок навчального року, а далі будемо орієнтуватися по ситуації.

 

oly

Алла, менеджер з реклами
Маю двох донечок, які перейшли до 3 класу. Цього разу вирішили не закуповувати шкільне приладдя та одяг на рік вперед, як робили до цього. Через дистанційне навчання багато чого не носили та не використали. На цей навчальний рік в пріоритеті забезпечення дітей технічними засобами для зручного та комфортного навчання. В разі потреби необхідні речі будемо купувати вже у процесі.

 

oly 

Олена, в декретній відпустці
Купуємо речі, боїмося карантину, але готові витратити кошти на підготовку до навчання. Хотілося б, звичайно, аби діти мали можливість навчатися за шкільними партами. Фінансово скрутніше аніж торік: зросли ціни на одяг та шкільні речі.

 

oly 

Ольга, працівниця Пенсійного фонду
Плануємо придбати першочергово канцелярію. Бажаємо навчатися за шкільною партою, оскільки так краще засвоюється навчальний матеріал. Але якщо знову запровадять дистанційну, то піжами для дитини буде достатньо.

 

oly 

Лариса, продавчиня
Активно робимо покупки: канцелярію та речі. Для мене, матері одиначки, досить важко зібрати дитину до школи. Цьогоріч значно здорожчали всі необхідні речі для навчання.

 

oly 

Альона, продавчиня
Масових закупок не здійснюємо, оскільки відчуваємо, що влада введе дистанційну форму навчання. Щодо придбання необхідних для освітнього процесу речей, будемо орієнтуватися в процесі навчання.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
5
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)