Опитування : Яким чином готуєтеся до опалювального сезону? Есть фото

29 Вересня 2021 10:07  0  1222

Маю думкуОпитування : Яким чином готуєтеся до опалювального сезону?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня:

 

Яким чином готуєтеся до опалювального сезону?

 

 

oly

Сергій, пенсіонер
Поступово роблю заготовки дров, на весь опалювальний сезон необхідно приблизно п'ять - шість кубів.

 

 

oly

Микола, слюсар Вагонного депо
Маємо газове опалення, тож, можна сказати, що не готуємося. Чекаємо з родиною на холодні місяці, хочеться, щоб ціна за куб використаного палива була меншою, ніж зараз - до 5 грн. Торік за холодний місяць платили майже дві тисячі гривень.

 

oly 

Валентина, пенсіонерка
Чоловік в мене економний, тож будемо тепліше одягатися й економити. Маємо газове опалення. Син теж провів газове опалення, але зробив заготовки дров на зиму, будуть використовувати і пічний обігрів. Хочеться нижчої ціни, але нехай залишиться хоча б на рівні семи гривень за куб, не більше.

 

 

oly

Альона, домогосподарка
Робимо заготовки дров на зиму. На сьогодні вартість рубаних дров за куб - 850 гривень. На сезон нам необхідно кубів 10 - 15. В порівнянні з минулим роком ціна на дрова дорожча.

 

 

oly 

Валентина, пенсіонерка
Маю пічне опалення. Газу немає, оскільки пенсія маленька - оплачувати газове опалення немає можливості. Готуюся, заготовляю картонні коробки, купуємо дрова, якщо є можливість - вугілля. Придбала куб дров за 900 гривень. Деякі запаси вугілля залишилися з минулого року. Цьогоріч опалювати дорожче на 1500 гривень за сезон.

 

 

oly 

Наталія, безробітна
Зробили частково заготовки дров. Вистачить на місяць. В порівнянні з минулим роком, для нашої родини вартість витрачених коштів однакова. Проживаємо в Басані, там дрова придбали за 650 гривень за куб.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
27
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)