Як будуть перераховувати гроші на субсидії

9 Липня 2021 13:29  0  5781

На Вкраїні та у світіЯк будуть перераховувати гроші на субсидії

Всі українці з травня будуть отримувати субсидії тільки в грошовій формі. До цього пільгу давали готівкою на картки або поштою, а також у безготівковій формі. Ощадбанк перераховував суми комунальникам.


Мінсоцполітики зібрало найтиповіші запитання українців щодо субсидій і дало на них відповіді. Виплати будуть здійснюватися тільки на рахунок заявника.

 

Документи на субсидію подавалися на початку минулого опалювального сезону. Кошти перераховувалися в Ощадбанк, який оплачував комунальні платежі. Чи треба заново все оформлювати?

 

Так, потрібно. Громадянин має вказати, куди саме потрібно перераховувати кошти: на банківський рахунок чи на відділення пошти. У таких випадках не передбачено автоматичного призначення житлової субсидії на наступний період.

 

До квітня отримувала безготівкову субсидію. У червні подала заяву в Ощадбанк для переведення залишку субсидії за квітень на картковий рахунок. Коли можна буде отримати ці кошти?

Зараз таке перерахування здійснюється для одержувачів, які мають відкриті рахунки у Ощадбанку. Кошти найближчим часом будуть на банківському рахунку. Якщо одержувач не має рахунку Ощадбанку, його слід відкрити до грудня.

 

Раніше субсидія надходила на карту Приватбанку, з якої ми самі оплачувати комунальні послуги. Чи треба зараз поновлювати документи?

 

Питання про перепризначення субсидії на наступний період буде розглядатися автоматично без вашого звернення, оскільки ви отримували її до цього живими грошима. У таких випадках питання розглядається без звернення громадян, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років.

 

Чи буде нарахована пеня за травень через невчасну сплату комунальних послуг, якщо виною тому затримка є субсидії? Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії.

 

Чи може онук на свій банківський рахунок отримувати субсидію, оформлену на бабусю? Ні, виплати йдуть тільки на рахунок заявника.

 

Коли запрацює сайт отримувачів субсидій? Реєстр отримувачів субсидії, до якого є доступ за посиланням, уже працює. Інформація оновлюється щомісяця. Найближчим часом до нього будуть завантажені дані про призначені органами соціального захисту населення у червні поточного року житлові субсидії (на неопалювальний сезон з травня по вересень).

 

До травня субсидії в Україні отримували майже 3 млн домогосподарств, за даними Кабміну. На 2021 рік на цю програму в держбюджеті передбачено орієнтовно 37 млн. грн. У першому кварталі виплатили 18,3 млрд грн житлових субсидій, повідомляє Міністерство соціальної політики.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
6
Сміх
6
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)