Учні Пологівської школи №5 приймали гостей із поліції та ДСНС Есть фото

15 Вересня 2021 10:54  0  553

Події містаУчні Пологівської школи №5 приймали гостей із поліції та ДСНС

У рамках Тижня знань із основ безпеки життєдіяльності в КУ «Пологівський ЗЗСО I-III ступенів №5» проводилися уроки та тематичні бесіди. Під час проведення педагоги використовували різні методи навчання з правил безпеки

 

14 вересня до навчального закладу завітали працівники Управління ДСНС та поліції, провели цікавий та пізнавальний інформаційно - просвітницький захід на тему: «День з поліцейськими та рятувальниками ».


Діти з великим захопленням слухали розповіді та застереження рятувальників, а також охоче ділилися з ними своїми знаннями, здобутими у школі.

 

oly


Захід був дуже пізнавальний і цікавий, школярі отримали багато корисної інформації і переконалися, що правил безпеки життєдіяльності потрібно неухильно дотримуватися, щоб не трапилося біди.


Гості ознайомили дітей із рятувальним спорядженням та технічним обладнанням. Фахівці Служби порятунку та поліції розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та забезпечує безпеку при виконанні завдань за призначенням. Школярі мали змогу поспілкуватися з рятувальниками і оглянути службові автомобілі.

 

oly

 

Важливість таких заходів підкреслюють і самі педагоги, адже вони також роблять все для того, щоб підростаюче покоління було в повному обсязі обізнане з правилами безпечної поведінки. Загалом, можна з певністю констатувати, що питання безпеки життєдіяльності підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від цих знань та вмінь залежить їх майбутнє.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)