Найбільш незвичайний симптом діабету, який насувається

11 Лютого в 06:42  0  813

Здоров'яНайбільш незвичайний симптом діабету, який насувається

Понад 1,5 млн. жителів України страждають від діабету. Це довічний розлад, що призводить до стійкого збільшення рівня цукру в крові. Більшість жертв діабету першого типу народжуються з цим розладом, а другий тип може розвинутися в будь-який час життя.

 

При другому типі діабету підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну, або клітини організму перестають на нього реагувати. Гормон інсулін виробляється підшлунковою залозою і відповідає за контроль кількості глюкози в крові. Поширеними симптомами діабету другого типу є стрибки апетиту, надмірна спрага, перепади настрою, оніміння ступні або біль. Але є й інші способи розпізнати діабет на ранній стадії. Зокрема, про нього можна здогадатися по хворобах ясен.

 

Розвиток хвороб ясен може бути раннім симптомом підвищеного рівня цукру в крові.

 

Діабетики частіше стикаються із захворюваннями періодонта. Через стрибки цукру ушкоджуються кровоносні судини, які доставляють кисень і поживні речовини до ясен. Неконтрольований рівень цукру в крові змушує збільшуватися обсяг глюкози в слині, що створює живильне середовище для бактерій. Обидва ці фактори збільшують ризик хвороб ясен..

 

Нагадуємо, що хвороби ясен є одними з найпоширеніших у світі. Вони зачіпають не тільки ясна, але і кістки, які підтримують зуби. Ці хвороби часто приводять до втрати зубів. Класичними ознаками хвороби є кровотечі ясен при чищенні зубів і під час їди, набряки і почервоніння ясен, стійкий неприємний запах з рота і зменшення рівня ясен по відношенню до зубів. Хороша новина в тому, що ці хвороби добре лікуються, особливо на ранніх стадіях.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)