Як пройшла сесія райради в умовах загострення епідемії сovid - 19 Есть фото

20 Серпня в 12:35  0  2076

На районіЯк пройшла сесія райради в умовах загострення епідемії  сovid - 19

Сьогодні, 20 серпня, пройшла п’ятдесят перша сесія Пологівської районної ради. Засідання депутати розпочали зі звіту головного лікаря Пологівської БЛІЛ Романа Кравченка про епідситуацію із сovid - 19 на Пологівщині. Лікар озвучив критичність ситуації зважаючи на зростанням випадків захворюваності в районі. На сьогоднішній день таких 41, більше 100 ПЛР - тестів знаходяться в роботі, не виключають той факт, що нові випадки знову будуть виявлені.

 

“На жаль, нульовий пацієнт, який захворів на ковід не був ізольований і мав контакт із близько сотнею людей. На щастя стан здоров'я пацієнтів, які лікуються амбулаторно - задовільний і тільки дві пацієнтки лікуються стаціонарно,”- доповів лікар.

 

Зважаючи на обмеження повязані із ситуацію в Пологах, заступник голови Пологівської райради Ігор Шевченкоі вирішив вручити пологівцям відзнаки від обласної ради і грамоти з нагоди Дня незалежності .

 

За багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально - економічний розвиток Пологівського району орденом за заслуги перед Запорізьким краєм III - го ступеня нагородили Василя Тимошенка - генерального директора ТОВ “Мінерал”, грамотою Запорізької облради - голову Пологівської РДА Артура Крупського, голову Пологівської райради Олександра Покутнього і Григорівського сільського голову Сергія Радченка.

 

Більшість винесених на сесію питань депутати приймали рішення пакетним голосуванням. Доповідь з підготовки навчальних закладів району до нового навчального року зробила начальник відділу освіти Пологівського району Людмила Дорофєєва. Керівник озвучила про стовідсоткову підготовку закладів і забезпечення всім необхідним для успішного проведення навчального процесу у всіх восьми сільських школах.

 

Інші питання, винесені на голосування, стосувались програми з проведення профілактичних заходів щодо сказу на території району, внесення змін до програми “Діти. Сімя. Перспектива”, програми соціально - економічного та культурного розвитку району на 2020 рік, внесення змін і доповнень до районного бюджету, внесення змін до фінансового плану Пологівської БЛІЛ на 2020 рік, про перейменування Костянтинівської та Шевченківської ЗОШ та інше.

 

Закінчилось засідання привітанням олови РДА Артура Крупського із Днем незалежності України депутатського корпусу.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
17
Сміх
8
Жах
26
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Степанов А.С.   alt 20.08.2020 20:26
при угрожающем росте случаев заражения короновирусом в Пологах свободный вход в АТБ иначе чем диверсией не назовешь
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)