У ШКІЛ ОБЛАСТІ З'ЯВИЛИСЯ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ

26 Квітня 2021 15:49  0  876

У регіоніУ ШКІЛ ОБЛАСТІ З'ЯВИЛИСЯ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ

Сьогодні під час наради голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів ОДА обговорили питання розподілу освітньої субвенції.

 

Запорізька область отримала додаткову фінансову базу для розвитку освітньої сфери. Так, до регіону з державного бюджету надійшло 40 мільйонів для придбання ноутбуків для організації дистанційного навчання. Їх отримають працівники комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій. Нове обладнання дозволить значно підвищити потужність шкіл у громадах та створить умови для якісного навчання дітей у віддалених селах.

 

Закупівля комп'ютерної техніки стане можливою лише за умов співфінансування з громад. Це обов'язкова умова. Так, міста з населенням понад 40 тисяч, мають забезпечити 30 % співфінансування, а решта громад – 10 %.

 

Також до області надійшло 800 тисяч гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту для організації протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, придбання масок не вимагає співфінансування, а лише швидкого прийняття управлінських рішень.

 


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
6
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)