У Пологівському лісгоспі завершили посів розсадника.

8 Червня 2021 09:35  0  682

На районіУ Пологівському лісгоспі завершили посів розсадника.

У Пологівському лісгоспі завершили посів розсадника. Це важливий етап у формуванні якісного посадкового матеріалу, котрий буде використано у створенні майбутнього високопродуктивного лісу. Підготувавши ґрунт і створивши відповідні умови, у розсадниках проводиться висів насіння лісових культур.

 

Чимало зусиль було докладено, аби зібрати і зберегти насіння для посіву. Загалом у розсадники буде висіяно більше 200 кілограми насіння. З них висіяно: клен сріблястий, ясень, клен татарський, маслинка, акація, гледичія, сосна кримська. Весною було висіяно було висіяно насіння листяних та хвойних порід на площі 1,2 га.

 

Крім цього було проведено живцювання. Розмноження зеленими живцями – спосіб, який дозволяє при невеликих витратах вихідного матеріалу отримати велику кількість укорінених живців багатьох цінних декоративних порід. Подекуди зелене живцювання є єдиними способом отримати прийнятний в плані вкорінення результат.

 

Живцювання проводиться з квітня місяця до кінця червня. Із проведено живцюванням: Барбарис, Ожина, Самшит вічнозелений, Туя Смарагд, Туя джустинка, Туя зах. ” Голден – Голд”, Туя шаровидна, Ялівець Сизий Дунай, Ялівець Скайрокет, Ялівець Хіберіка, Ялівець Обелікс, Ялівець Хетець, Ялівець золотокінчиковий, Вейгела, Гібіскус сірійський, Гортензія, Дерн білий, Жимолость, Жасмін, Керія червона, Спірея Вангута, Смородина чорна, Форзиція.

 

Роботи по зеленому живцюванню в ДП «Пологівський ЛМГ» щорічно проводяться в об’ємі більше 11,0 тис. шт.

 

Повідомляють на фейсбук сторінці Державного підприємства ”Пологівське лісомисливське господарство”

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)