У Пологах новий - старий очільник поліції Есть фото Есть видео

4 Грудня в 14:03  0  1729

На районіУ Пологах новий - старий очільник поліції

Пологівський відділ поліції очолив новий начальник Олег Смирнов. Раніше він вже обіймав цю посаду і, як наголосив голова РДА Артур Крупський, за його керівництва робота поліції була найефективніша.

 

Нового керівника колективу нацполіції та очільникам району і міста представив начальник головного управління національної поліції Запорізької області генерал третього рангу Микола Лушпієнко сьогодні, 4 грудня в залі засідань райради. До цього моменту обов'язки начальника пологівської поліції тимчасово виконував Олександр Устименко.

 

Полковник Олег Валерійович Смирнов, 1975 року народження. Народився у Донецькій області, місто Краматорськ. У 2016 - 2017 році працював начальником Пологівського відділу поліції, звідки пішов працювати у департамент карного розшуку.


Стосовно своїх планів на посаді очільника Пологівського відділу поліції Олег Смирнов прокоментував так: “Будемо працювати”.


Вимоги і побажання до діяльності наших правоохоронців озвучив начальник головного управління нацполіції області генерал Микола Лушпієнко.

 

Обласний керівник роботою наших поліціянтів дуже невдоволений. І зазначив, якщо за нового керівника бездіяльність продовжуватиметься, людину будуть міняти. Микола Лушпієнко детально роз'яснив поліцейським як треба працювати на благо людям. Ні в якому разі недопустимо перекваліфіковувати справи та ігнорувати скарги громадян чи приховувати злочини. Наголосив, що кількість складених протоколів вже не матиме сенсу, тільки результати важливі для оцінки діяльності правоохоронців.

 

“Працюєте мало, можна сказати нічого не робите, зважаючи на кількість тяжких і особливо тяжких злочинів. Новий начальник повинен прогресивно і ефективно займатися роботою.”, - підсумував начальник головного управління нацполіції.

 

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
16
Сміх
6
Жах
36
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)