“Я український незалежний режисер” - пологівець Роман Кологойда

31 Серпня 2020 16:21  0  1332

Знай наших“Я український незалежний режисер” - пологівець Роман Кологойда

Кіно його стихія. Неординарний, з чіткими життєвими орієнтирами, він стрімко крокує на зустріч до свого основного призначення.

 

Роман Кологойда активно займається кінематографом. Його роботи мають не тільки незвичні назви, але й сюжети, що ще більше приваблює глядачів.

 

Час від часу він приїздить в рідні краї Пологівщині. Але до Києва переїхав ще на початку року, в січні.

 

Активна позиція юнака в житті зацікавлює. Незважаючи на свій ще юний вік, 24 роки, юнак має неабиякий глибокий розсуд про життєві цінності та позицію життя загалом.

 

Спостерігаючи за діяльністю Романа в соціальних мережах, вирішили поцікавитися новими досягненнями “незалежного режисера”.

 

Я люблю доводити справи до кінця, і стараюсь йти далі всупереч перешкодам - характеризує себе Роман.

 

“Нещодавно я взяв участь в одному з найпрестижніших кінофестивалів України й Східної Європи. 49-тий Київський Міжнародний Кінофестиваль "Молодість". Мій фільм потрапив до національного конкурсу, де також брали участь професійні фільми та фільми студентів, і позаяк режисерської освіти я не маю, для мене це свого роду перемога. Було дуже приємно бути серед українських селебреті, адже на фестивалі були такі зірки,  як Ахтем Сеїтаблаєв, Іванна Сахно, Катерина Кухарчук та інші.  В планах на майбутнє звичайно ж знімати фільми та нові ще незнайомі для мене вершини кінематографу.

Цікаво, що минулого року мій попередній фільм зайняв перше місце на кінофестивалі в Херсоні. А вже у цьому році його мали показати на фестивалі у Бірмінгемі (Англія), як найкращий фільм від України. Але через пандемію, фестиваль УНІКА в Бірмінгемі скасували”, - розповідає Роман.

 

Хто зна може будемо мріяти аби отримати автограф свого земляка.


Але вже впевнено можна гордитися, що пологівська молодь, прикладом того є Роман, має високі та розсудливі цілі для розвитку свого життя.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
9
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)