У Пологівському лісництві висадять 300 гектарів нових дерев

13 Липня 2021 16:43  0  468

Події містаУ Пологівському лісництві висадять 300 гектарів нових дерев

У рамках екологічної ініціативи Президента України та за рахунок коштів Державного бюджету цього року лісогосподарські підприємства області планують висадити 1000 гектарів нових лісів, що у 2,3 рази більше, аніж у попередні два роки. Про це стало відомо під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося в Бердянську.

 

У Пологівському лісництві висадять 300 гектарів нових дерев, у Мелітопольському – 250 га, у Бердянському – 145 га, у Кам’янсько-Дніпровському та Запорізькому – по 145 гектарів. Перевагу надають породам, які добре зарекомендували себе у посушливих умовах Півдня України – дуб, ясен, сосна, липа, акація та чагарники.

 

Запорізька область має найнижчий показник лісистості в Україні (3,9% при оптимальних 5%). Загальна площа земель лісового фонду становить 117 тис га, із них нові насадження можна розміщати майже на 77 тис. га.

 

Завдяки тисячам гектарів нових «зелених легень» вже за кілька років у нашій області можуть суттєво зменшитись масштаби водної та вітрової ерозії земель.


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
3
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)