У Пологівській лікарні відпрацювали випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації

19 Лютого 2021 12:30  0  295

Події містаУ Пологівській лікарні відпрацювали випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації

18 лютого Пологівським РС ГУ ДСНС України у Запороізькій області спільно з працівниками КП «Пологівський ЦПМСД» Пологівської міської ради, було проведено спеціальне об’єктове тренування, щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

 

Метою даного заходу стало відпрацювання дій особового складу та працівників закладу щодо організації оповіщення та евакуації відвідувачів і персоналу закладу та здійснення заходів по ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

 

Під час заходу були відпрацьовані спільні дії рятувальників та колективу закладу, проведені інструктажі з працівниками лікарні, дотримання ними правил пожежної та техногенної безпеки. Окремо зупинились на дотриманні правил пожежної безпеки, оскільки ця тема вкрай актуальна в зимовий період.


Після чого, працівники побачили спеціальну техніку, що знаходиться на захисті міста, дізнались про її оснащення та принцип роботи. Також присутнім продемонстрували обладнання, яке використовують при ліквідації пожеж та рятуванні людей.

 

Фахівці Пологівського районного сектору наголосили, що при виявленні підозрілих предметів, схожих на снаряди, міни чи інші вибухонебезпечні предмети, категорично забороняється їх торкатися, а тим більше переносити. Потрібно відійти на безпечну відстань не менше 100 м, та одразу повідомити Службу порятунку за номером «101».


Наприкінці заходу всім присутнім вручили пам’ятки із застережливою інформацією.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
2
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)