Пологівські пільговики мають право на безоплатне зубопротезування: як скористатись послугою

9 Лютого 2021 13:39  0  667

Події містаПологівські пільговики мають право на безоплатне зубопротезування: як скористатись послугою

Пільгові категорії громадян у Пологівській громаді можуть скористатися правом зробити безоплатне зубопротезування. Кошти на пільгове зубопротезування виділяються з міського бюджету.

 

«Можливістю безкоштовного зубопротезування минулого року скористалися 109 мешканців нашої громади. З міського бюджету на це витрачено 454 тисячі 722 гривні. Це, дійсно, дуже хороша справа, спрямована на підтримку пільгових категорій населення і покращення якості їхнього життя. Мешканці Пологівської громади (як з міста, так і сільських територій!) з числа пільгових категорій мають право скористатися безоплатними послугами із зубопротезування і в нинішньому 2021 році. Тож запрошуємо їх до Пологівської районної стоматологічної поліклініки для того, щоб записатися на процедуру», – розповідає спеціаліст 1 категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я Наталія Івченко.

 

ХТО МАЄ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ?


Стоматологічна ортопедична допомога в КУ «Пологівська районна стоматологічна поліклініка» Пологівської міської ради надається пільговим категоріям населення, серед яких:

 

інваліди війни,
учасники бойових дій,
почесні донори України,
колишні в’язні концентраційних таборів,
чорнобильці,
ветерани праці та інші.


Увага! Повний перелік пільгових категорій населення дивіться у Положенні про порядок організації надання безкоштовної стоматологічної ортопедичної допомоги в КУ «Пологівська районна стоматологічна поліклініка», затвердженому рішенням Пологівської міської ради від 21.02.2020 №79 (дивіться Положення у вкладеннях під цією публікацією).

 

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГОЮ?


1. Звернутися до КУ «Пологівська районна стоматологічна поліклініка» і отримати довідку після огляду ротової порожнини від лікаря стоматолога-ортопеда.


2. Бути пільговиком (перелік дивіться у Положенні!).

 

ЯКЩО ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, звертайтеся до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Пологівської міської ради за телефоном 0990468434.

 

79.ПОЛОЖЕННЯ стомат.doc

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
2
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)