У Пологах розмістився склад для зберігання вакцини від ковід. Чи з'являться в районі центри масової вакцинації?

21 Липня 2021 08:36  0  549

Здоров'яУ Пологах розмістився склад для зберігання вакцини від ковід. Чи з'являться в районі центри масової вакцинації?

Відповідно до наказу МОЗ про створення субрегіонального складу для зберігання вакцини, місце розташування такого визначили на базі Пологівського центру ПМСД. Там вже встановили необхідне обладнання і чекають на нові поставки вакцини

 

Медичні центри ПМСД всіх ОТГ Пологівського району, на базі яких проводиться вакцинальна кампанія, отримуватимуть вакцину саме в Пологах.

 

Вакцинують мешканців громад щеплювальні бригади місцевих ПМСД. Загальна кількість таких осередків вакцинації у Пологівському районі - 12. Також для проведення вакцинації організовують виїзні бригади на підприємства та у віддалені населені пункти громад.

 

Станом на 16 липня розрахункова кількість щеплень у районі доведена до 840 на добу. Що становить 45 % від загальної кількості планового щеплення, повідомляють у Пологівській РДА.

 

Координацію по організації заходів щодо проведення вакцинації від коронавірусу у Пологівському районі здійснює саме Пологівська держадміністрація.

 

Наразі мешканцям району доступна китайська вакцина “Коронавак”, чекають на надходження вакцини “Пфайзер”.

 

Чи актуальні центри вакцинації для Пологівського району

Поки доцільності у створенні центрів масової вакцинації у районі по типу таких, що вже діють в обласних містах, потреби немає. Бажаючих щепитися обслуговують вже діючі кабінети щеплення, у Пологах такий знаходиться на території Залізничної лікарні.


За наявності вакцини, вакцинуватися можуть всі, хто став в електронну чергу чи звернувся до сімейника, зазначають пологівські лікарі. Вакцинуванням населення Пологівської громади займаються сімейні лікарі Пологівського центру ПМСД.

 

Центри вакцинації у районі відкриються за умови масових надходжень затребуваних вакцин від ковід, кількості бажаючих щепитися та при відповідній комплектації центру медичними працівниками. За вимогами МОЗ, один центр має обслуговувати п'ятнадцять медичних працівників.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)