В Пологівському дитсадку дитина отримала численні травми, але вихователі навіть не надали їй допомоги Есть фото

2 Листопада 2021 09:20  0  2828

Події містаВ Пологівському дитсадку дитина отримала численні травми, але вихователі навіть не надали їй допомоги

У Пологах дитина впала у дитячому садку і отримала численні травми, а вихователі навіть не викликали Швидку допомогу. При цьому у місцевій лікарні відмовилися обстежити малу повністю. Тож батьки відвезли дитину до Дитячої обласної лікарні, де провели повне обстеження. В результаті дівчинка провела у гіпсі 1,5 місяця.

 

Історією із сайтом "ZaБор" поділилася мати постраждалої дитини. Сім'я постраждалої дівчинки живе у Пологах. Мати Вікторія розповідає, що дитина проходила у ясла лише 10 днів.

 

7 вересня у Пологівському садку "Віночок" дитина отримала травми. Близько 11.00 ранку батькам зателефонувала вихователь і повідомила, що їхня дочка впала у альтанці та вдарилася головою. Також батькам сказали, забрати дитину, бо вона дуже плаче. За словами матері, швидку допомогу в дитячому садку не викликали і не надали жодної допомоги.

 

Також Вікторія не вірить у те, що їхня дочка впала у альтанці на території дитячого садка. Вона впевнена, що обставини події тут просто ховають. "Поверхня там рівна. А у дитини численні травми", – розповідає Вікторія.

 

oly

 

Матері неофіційно сказали, що дівчинка впала з другого поверху. Але батьки не можуть зрозуміти, як їхня дочка туди потрапила. Адже ясельна група знаходиться на першому поверсі. Батьки відвезли доньку до місцевої лікарні. Там зробили знімок тазу та заявили, що у дитини тільки забій.

 

Направлення у Запорізьку обласну дитячу лікарню не давали. Пізніше стан дитини погіршився і батьки почали вимагати переведення в обласну лікарню. У лікарні відмовили, тож наступного дня батьки самі відвезли дитину до Дитячої обласної лікарні Запоріжжя. Як розповідає мама, вже там швидко та оперативно надали допомогу їхній доньці. У дитини діагностували закритий перелом гомілки, черепно-мозкову травму та струс мозку. Пролежала дитина у відділенні нейрохірургії 6 днів. Постраждалій малечі наклали гіпс і вона провела в ньому 1,5 місяця.

 

Мати дитини Вікторія зазначає, що в місцевій лікарні повністю не обстежили дитину, на відміну від лікарні в Запоріжжі, де надали повну медичну допомогу. У дитячому садку вдають, що нічого не сталося, а вихователька, яка не встежила за дитиною, продовжує працювати. Вікторія каже, що через деякий час з ними зв'язалася директор садка і просила приїхати до закладу та вирішити питання "без галасу".

 

Батьки скаржаться на бездіяльність правоохоронних органів. У поліції лише запитують "Чого ви хочете добитися?" і кажуть: чекати. Також матері дівчинки сказали, що це перша справа по району, коли батьки хочуть позиватися до дитячого садка. Хоча Вікторія зазначає, що подібні випадки вже траплялися в саду "Віночок".

 

Батьки зверталися з проханням допомогти в мерію Полог. Але там теж кажуть чекати, адже "справа нешвидка". Також у мерії через місяць виділили 4 тисячі гривень на лікування дитини.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
5
Сміх
136
Жах
62
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)