У Пологах вчили, як реалізовувати свої ідеї та перетворювати їх в реальність Есть видео

16 Липня 2021 11:18  0  510

Події містаУ Пологах вчили, як реалізовувати свої ідеї та перетворювати їх в реальність

Майстерня, де навчать реалізовувати проекти не представників влади, а самих жителів громади, відкрила свої двері у Пологах

 

На зустрічі з активними та ініціативними говорили і пояснювали, як за допомогою правильно написаного проекту залучити на територію свого міста чи села інвестиції, а головне покращити умови проживання.

 

У Пологах відбувся тренінг, де вчили охочих з чого почати, як заповнити заявку та шукати шляхи реалізації ідей. Зустріч отримала назву “Майстерня з підготовки проектних заявок”. Реалізується Майстерня проектом “Голос громади у місцевому самоврядуванні” за підтримки програми “ДОБРЕ”. Головна мета – донести, що не тільки влада, а самі жителі мають інструменти, аби зробити життя на території кращим.

 

   

 

На тренінгу вчили, як правильно визначити та сформулювати проблему проекту, його цільові групи, мету, завдання. Тематика проектів різноманітна. Кращі заявки від учасників можуть претендувати на фінансування міжнародними партнерами-донорам.

 

Участь у проекті можуть взяти усі ініціативні люди.

 

 

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)