У Пологах пройшло засідання депутатської комісії

16 Вересня в 13:36  0  863

Події містаУ Пологах пройшло засідання депутатської комісії

У рамках підготовки до засідання чергової сесії Пологівської міської ради в залі Пологівського РБК з дотриманням карантинних вимог відбулися засідання постійних депутатських комісій.

 

Депутати розглянули питання проекту порядку денного двадцятої сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановано провести 18 вересня о 10:00.

 

На засіданнях комісій були розглянуті питання: про внесення змін до програм «Охорона здоров’я», «Підтримка сталого функціонування первинної медико-санітарної допомоги Пологівської міської об’єднаної територіальної громади», «Фінансове забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради», «Шкільний автобус», «Організація харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», «Утримання автомобільних доріг», про створення комунальної установи «Пологівський центр професійного розвитку педагогічних працівників», про внесення змін та доповнень до бюджету громади, а також розглянуті земельні та інші питання.

 

Доповідачами були представники структур, які підготували відповідні проєкти рішень.

 

Вони надали необхідні роз'яснення та уточнення, для того, щоб комісії визначились із доцільністю прийняття рішень та підготували до сесії свої висновки і рекомендації.

 

З розглянутих питань комісії одноголосно прийняли рішення щодо внесення запропонованих проєктів рішень на розгляд пленарного засідання сесії 18 вересня.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
9
Сміх
8
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)