У Пологах представили фотоальманах, який презентує творчість пологівських майстрів та умільців Есть видео

21 Травня 2021 14:23  0  895

Події містаУ Пологах представили фотоальманах, який презентує творчість пологівських майстрів та умільців

Пологівська громада славиться талановитими і творчими людьми, які примножують народні традиції і створюють рукотворні шедеври. Кожен з народних умільців працює у різних техніках, з різними матеріалами. І кожен їхній виріб вражає своєю унікальністю, красою. Усі митці різні, але їх об’єднує любов до творчості і прагнення розвивати свою майстерність. Саме їм та їхнім чудовим роботам присвячений фотоальманах «Барви Пологівського краю», який був надрукований нещодавно.

 

Фотоальманах репрезентує творчість пологівських майстрів та умільців. Широкому загалу читачів представлені репродукції вишитих робіт, виконаних в різних техніках. Представлені унікальні вироби художньо-керамічної продукції різного творчого спрямування, жіночі прикраси та квіткові композиції, вишиті атласними стрічками та бісером, виготовлені з фоамірану та в техніці гільйошування, шкатулки з соломки, дерев’яні моделі військової техніки та предмети одягу і декоративні прикраси, в’язані гачком, картини художників в різних жанрах: живопис, графіка, пейзаж, натюрморт, портрет, написані олійними та акварельними фарбами. На його сторінках розміщено інформацію про народних майстрів.

 

Альманах видано за ініціативи та сприяння міського голови Юрія Коноваленка.

 

Видання здійснено за підтримки виконавчих органів та депутатського корпусу Пологівської міської ради, за рахунок фінансування Програми розвитку культури Пологівської міської територіальної громади.

 

Над виданням працювали відділ культури і туризму міської ради, Пологівська центральна бібліотека.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
8
Сміх
7
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)