У Пологах почалося втілення проектів Есть видео

12 Червня в 08:24  0  581

Події містаУ Пологах почалося втілення проектів

Створи ідею, подай проект, збери голоси і зроби свою громаду кращою! У Пологах все це можливо втілити у життя завдяки проекту “Громадський бюджет”. Він стартував вже вдруге. Цього року бюджет значно більший, ніж торік тож у пологівців є шанси реалізувати вкрай потрібні та масштабні проекти.

  

Нагадаємо, бюджет участі (громадський бюджет) – одна із кращих світових практик залучення мешканців територіальних громад до діалогу з владою через надання громадськості права впливу на розподіл частини місцевого бюджету. Минулого року пологівці вперше подавали свої проєкти до участі у Громадському бюджеті. У нинішньому році 5 проєктів-переможців будуть реалізовані у місті. З 1 червня стартував новий прийом заявок на участь у Громадському бюджеті.

 

Загальний обсяг фінансування Громадського бюджету складає, як і раніше, до 1 відсотка обсягу доходів загального фонду місцевого бюджету. Проте, у Пологівській ОТГ збільшено загальний обсяг громадського бюджету, оскільки після об’єднання зросли надходження до бюджету. Іншими словами, громада матиме більше коштів для реалізації проєктів. Крім того, подавати свої заявки зможуть і мешканці старостинських округів, а це ще один шанс покращити свій населений пункт і в цілому громаду.

 

Як і раніше, можна подати малі і великі проєкти, але тепер малий проєкт може обійтися бюджету до 400 тис. грн, а великий – від 401 тис. грн до 1 млн грн. Крім того, комунальним закладам

 

Пологівської міської ради можна подавати комунальні проєкти, обсяг коштів для реалізації яких не перевищуватиме 600 тис.грн.

 

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)