У МОН пояснили, як перевести дитину на дистанційне навчання повністю

2 Листопада 2020 15:17  0  451

ОсвітаУ МОН пояснили, як перевести дитину на дистанційне навчання повністю

Щоб перевести дитину на дистанційне навчання протягом року, батькам потрібно звернутися до закладу освіти, який надає такі послуги.

 

Заклад може бути будь-якої форми власності: державної, комунальної чи приватної, повідомили у Міністерстві освіти та науки.

 

"Якщо з будь-яких причин батьки ухвалюють свідоме рішення про навчання дитини дистанційно на постійній основі, необхідно звернутися до закладу освіти, який надає послуги саме за дистанційною формою здобуття освіти. Він повинен мати системотехнічне забезпечення для організації саме дистанційної форми здобуття освіти – комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, електронні освітні ресурси тощо. Про те, що заклад освіти може забезпечувати саме таку форму здобуття освіти, він обов'язково інформує на своєму сайті", – пояснюють у МОН.

 

Якщо це державна або комунальна школа, то навчання в закладі буде безкоштовним для учнів, а оплата праці вчителів здійснюється за рахунок державного бюджету.

 

Карантин не є приводом для переходу на дистанційну форму навчання.

 

Карантин та інші надзвичайні обставини, що тимчасово унеможливлюють відвідування закладів освіти, не потребують переведення учнів на дистанційну форму (і відповідного збору заяв від батьків).

 

За рішенням педради освітній процес продовжується з використанням технологій дистанційного навчання на денній або іншій формі здобуття освіти, на яку учнів зараховано.

 

Саме у такий спосіб може бути реалізовано "змішане навчання".


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
9
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)