У Костянтинівці відкрили та освятили новозбудований храм Есть фото

10 Серпня 2021 14:16  0  1179

На районіУ Костянтинівці відкрили та освятили новозбудований храм

Сьогодні, 10 серпня, відбулася важлива подія в житті Костянтинівського старостинського округу Пологівської громади – урочисте відкриття Костянтинівської церкви Рівноапостольного Святого князя Володимира

 

Святкове богослужіння за участі священнослужителів Пологівського Церковного округу та гостей в священному сані очолив правлячий Архієрей, архієпископ Бердянський та Приморський Єфрем. На освячення храму завітали мешканці з різних куточків Пологівської громади.

 

Батьківську мрію про будівництво храму в селі втілив керівник агрофірми ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров. Саме він став не тільки ініціатором будівництва, але і його меценатом.

 

 

Як розповів Віктор Володимирович, спочатку планувалося збудувати просто капличку, але з часом вирішено робити повноцінну церкву із дзвіницею. Для будівництва запросили кращих спеціалістів, консультувалися зі священнослужителями, аби все було зроблено по церковним канонам.

 

Будували з чистим серцем та добром в душі. Саме тому храм вийшов дуже світлим та умиротвореним.

 

Тепер на Пологівській землі з’явилося ще одне місце, де кожен зможе помолитися за процвітання рідного краю та благополуччя своєї сім’ї.

 

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

29
Супер
4
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)