У Бердянську цілодобово працює притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

28 Травня в 14:57  0  371

У регіоніУ Бердянську цілодобово працює притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Зазначимо, у Бердянську є відділення у притулку ЦСССДМ для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

 

За комплексом соціально-психологічних послуг звернулись 17 постраждалих від домашнього насильства, з них - дев’ять жінок разом з дітьми.

З-поміж них була особа з інвалідністю.

 

Загалом за весь період існування установи було відпрацьовано 439 заходів з надання послуги соціально-психологічної допомоги: надано 142 послуги психологічного консультування; 297 послуг соціального консультування.

 

У тому числі: 107 заходів з соціальної адаптації, 36 творчо-розвивальних занять з дітьми клієнток, 69 заходів, направлених на формування навичок господарської діяльності та планування сімейного та особистого бюджетів, 62 заходи з формування навичок ненасильницького спілкування в родині, а також 23 заходи групової роботи.

 

У період карантину надання соціально-психологічних послуг здійснюється за допомогою технічних засобів, а саме: група взаємопідтримки для жінок, які постраждали від домашнього насильства, проводиться за допомогою мобільного додатка Viber; надання соціальних та психологічних консультацій відбувається за допомогою телефону та Skype.

 

На номер телефону відділення притулку, який працює цілодобово, за період карантину надійшло сім звернень від жінок з приводу отримання психологічних консультацій у телефонному режимі. 

З цими жінками штатний психолог відділення працює за запитом у зручному для них режимі.

 

Консультативна робота з клієнтками притулку проводилася згідно з Комплексною програмою корекційно-реабілітаційної роботи з дівчатами (14-18 років) та жінками, які пережили насильство або належать до групи ризику.

 

Рекомендації розроблено фахівцями Міністерства соціальної політики разом із фахівцями МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках проєкту «Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах».

 

Приміщення притулку обладнане необхідними технічними засобами, меблями та м’яким інвентарем, необхідними для комфортного цілодобового перебування отримувачів послуг.

 

Одна з кімнат цілодобового перебування обладнана розширеним дверним отвором для безперешкодного в’їзду інвалідного візка, також є два санвузли в приміщенні притулку, адаптовані до користування ними людьми з інвалідністю та обладнані кнопками звукового сигналу про допомогу.

 

Вхід у притулок обладнано пандусом.

 

З початку року на утримання відділення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі Бердянського міського ЦСССДМ, було виділено 147,5 тисяч гривень з міського бюджету.


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)