У Бердянську будуватимуть парк культури і розваг

16 Вересня 2021 08:57  0  551

У регіоніУ Бердянську будуватимуть парк культури і розваг

Мер Бердянська розповів подробиці розвитку території, яка раніше належала ПРИАЗОВКУРОРТ, а зараз знаходиться у власності міста.

 

Валерій Баранов зустрівся поділився конкретними планами щодо реалізації будівництва в Бердянську технопарку і парку культури і відпочинку. За словами міського голови Валерія Баранов реалізація масштабних для Бердянська проектів знайшла повну підтримку у керівництва держави. Потужності для індустріального парку вже визначено. З 7-ми потенційних інвесторів, які будуть займатися будівництвом, 5 вже надали інформацію про свої об'єкти. В результаті реалізації проекту щорічні наповнення бюджету будуть досягати 20-30 мільйонів гривень.

 

Крім того, Валерій Баранов стверджує, що заручився підтримкою міністра молоді та спорту Вадим Гутцайт з будівництва парку культури і розваг. Розглядається навіть варіант створення олімпійського містечка. Баранов вже презентував проект в Офісі президента і отримав схвалення заступник голови ОП Кирила Тимошенко.

 

Весь проект буде складатися з 5 блоків:

Спортивний блок: передбачає будівництво спорткомлексу зі стадіоном, спортзалами, лікарнями, в яких зможуть займатися і відновлюватися спортсмени з усієї України. Передбачається, що ця зона буде знаходитися напроти «Червоної гвоздики», аквапарку.


Медичний блок: будівництво медичних центрів з сучасним обладнанням, які будуть використовувати цілющі грязі. Ці центри призначені і для постковідной реабілітації.


Блок торгівлі: сфера послуг, магазини, ресторани.


Готельний блок: будівництво п'ятизіркових готелів з казино, і сучасних готелів нижче рівнем, які привернуть гостей зі всієї України.

 

Культурний блок: майданчики для фестивалів, свят, конкурсів, пішохідні зони, доріжки.


Крім цього, планується електрифікація залізничної ділянки від Поліг до Бердянська, що дозволить запустити з Києва швидкісний потяг. Також в Бердянську хочуть побудувати льодову арену.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
2
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)